Masterclass

"Víte jak za 60 dní získat 5 klientů
a vydělávat o 40.000-100.000 Kč více?..."

SocialSprinters Business MASTERCLASS je nejpřímější cesta jak budovat vlastní social media agenturu a zajistit aby si vás klienti najímali

Jste jen pár minut a krůček od toho získat přístup ke VŠEMU co potřebujete VĚDĚT a MÍT

SocialSprinters Business MASTERCLASS vás celým procesem provede krok za krokem. Stojí na třech základních pilířích. Know How. Chod. Růst.

Získáte:

 • 5 KLÍČOVÝCH tréninkových lekcí k nastavení chodu (Od nastavení procesů až po cenotvorbu a smluv)
 • Roční PREMIUM tarif na SocialSprinters pro vás + 3 klienty (hodnota 31.200 Kč)
 • 10 POKROČILÝCH bonusových “know how” lekcí (Pomocí kterých se můžete učit vy i lidi ve vašem týmu)
 • Případové studie nejúspěšnějších kampaní (hodnota 4.900 Kč)
 • 4 tréninkové lekce pro RAKETOVÝ růst vaší agentury (Jak získat klienty a udržet si je)
 • Certifikace preferované agentury (hodnota 10.900 Kč)
 • ZDARMA! Vstupenku na akci MASTERCLASS live (hodnota 3.900 Kč)
 • Nesestříhané rozhovory s úspěšnými freelancery a majiteli agentur (nevyčíslitelná hodnota)

Vyberte si možnost, která nejvíce vyhovuje vám:

Doporučená volba 1 PLATBA 16.447 Kč cena bez DPH ušetřete 2.000 Kč!
Flexibilní 3 PLATBY PO 6.149 Kč cena bez DPH

Spolu s vaším členstvím dnes získáte také tyto bonusy:

Vstupenka na online summit SocialSprinters (v hodnotě 3.900 Kč) V rámci online summitu načerpáte novou inspirace, najdete nové příležitosti a obchodní partnery do vašeho byznysu.

Případové studie nejúspěšnějších kampaní (v hodnotě 4.900 Kč) Okopírujte úspěchy nej SocialSprinters kampaní. V tomto taháku najdete přesný postup. Prinscreeny reklam, nastavení kampaní a také jejich výsledky.

Certifikace preferované agentury (v hodnotě 10.900 Kč) Po absolvování celého kurzu od nás dostanete zarámovaný certifikát. Ale co je hlavní, budeme vás doporučovat uživatelům naší platformy jako preferovanou agenturu.

Nesestříhané rozhovory s úspěšnými freelancery a majiteli agentur (nevyčíslitelná hodnota) Rozhovory s TOP profesionály v rozmezí 20-50 minut. Dozvíte se, jak od nuly vybudovali své agentury. Rozhovory jsou formou videa, ale získáte i MP3 (ideální do auta)

Roční členství na SocialSprinters pro vás + 3 vaše klienty (v hodnotě 31.200 Kč) Chci vás maximálně podpořit. Proto získáte roční členství, tedy přístup ke všem aplikacím pro sebe + 3 vaše klienty.

Můžete se spolehnout na...

 • Přístup ke všem aplikacím

  Členstvím získáte neomezený přístup ke všem aplikacím. Aktuálně můžete na stránky vašich klientů nasadit 17 různých aplikací. Od soutěžních, jako je třeba fotosoutěží nebo kolotoč štěstí až po nesoutěžní, které vám pomůžou rozšířit vaši databázi, seznámit zákazníky s produkty, nebo třeba jen získat zpětnou vazbu.

 • Super podpora

  Kdykoliv si nebudete vědět s něčím rady, můžete se obrátit na naši podporu. K dispozici jsme vám ve dne v noci, také o víkendu a svátcích. Odpovíme vám stejně době na otázku "jak nahrát vlastní prvek do aplikace", jako "kde najít nejlepší recept na rizoto". Ptejte se i Vy - na cokoliv.

 • Vzdělání a know-how

  Výukové materiály, videa, semináře, články, e-booky a případové studie. To vše od nás máte k dispozici jako člen SocialSprinters komunity.

 • Uzavřená skupina

  K vašemu členství získáte pozvánku do uzavřené mastermind skupiny. Zde se členové dělí o své zkušenosti, náměty a nápady. Ve skupině můžete s ostatními členy konzultovat vše, co vás aktuálně v rámci Facebook a marketingu trápí nebo zajímá.

 • Video trénink aplikací

  Abyste s aplikacemi dosáhli co nejlepších výsledků, budete mít brzy možnosti absolvovat pro každou aplikaci trénink, který vám ukáže, jak využít jejího maximálního potenciálu ve vašem podnikání. Reálné příklady z praxe, případové studie, nápady na využití a naučíte se aplikaci také kompletně nastavit a přidat na vaši stránku.

 • Živé webináře

  V roce 2018 budeme realizovat několik placených webinářů s unikátním obsahem. V rámci SocialSprinters komunity mají členové toto vzdělávání zdarma. Do dnešního dne podnikatelé a firmy pomocí SocialSprinters jednoduše vytvořili 10.000+ aplikací

Do dnešního dne správci stránek pomocí SocialSprinters
jednoduše vytvořili 10.000+ aplikací

Mezi nimi také:

Tyto aplikace budete moci připravit i pro vaše klienty

Sales funnel

Create a sales funnel in minutes with links to fapi, smartemailing, gopay and mioweb and start selling

Archetypal Quiz

Test your fans or get feedback from them with quizzes and tests.

Member sections

Create a professional locked membership section for your digital products or services in a few clicks

Knowledge tests for points

Test your fans or get feedback from them with quizzes and tests.

Product reviews

Get authentic reviews of concrete products or services from customers. You can use them on your website, Facebook or in your store.

Price List

Show your customers price list of your services and products. Clearly in categories with option to add photos.

Share to Win

Get more clicks, likes and shares! Create a contest or simply reward your fans for clicking your links and sharing your content with their friends.

Advent Calendar

Take advantage and let your business benefit from Christmas. Remind your clients just how much – or how little time is left to buy Christmas gifts.

Video Contest

Throw a movie party on your Facebook page. Draw your fans to submit a video and let them compete for votes in your original video contest.

Facebook Flyer

Promote your product, service or event with awesome pictures. Upload any graphics or images and bolster your Facebook campaign with a flyer.

Contact Form

Collect more e-mails! Let your clients make online reservations, subscribe to your newsletters and join your Facebook contests through this universal form.

Product catalog

Speed up decision making of potential buyers! Allow them to calculate the price. Offer your products and services together with a simple, transparent and accessible catalogue.

Restaurant Menu

Make your Facebook page delicious! Boast your tasty menu along with prices. Let your customers order food or make table reservations right on your Facebook page.

Survey Form

Are your customers happy with your service? Let them tell you. This questionnaire form allows your clients to leave a message and also helps you to collect client data.

Task Journey

Create funny adventures for your fans. Let them seek and complete special tasks that will advertise your product, service and brand.

Quiz

Tease the brains and grow your e-mail list. Test your fans, launch a guessing contest and get useful feedback through a quiz.

Photo Contest

Gain thousands of new followers. Engage your fans and their friends with a photo contest. This app will allow them to submit their favorite photos and compete for votes.

Facebook Store

Reap the fruits! Profit from all the effort you put into promotion on social networks. Sell your product directly on your Facebook page.

Wheel of Fortune

Your fans and friends will love this! Turning the wheel of fortune and trying to hit the right wedge will keep your fans entertained and attached for a long time.

E-mail Capture

Get all the data you want from your customers and build a contact database. Offer quality content in exchange for names, phone numbers and e-mail addresses.

News Tab

Spread the word! Enhance your Facebook page with this special tab and keep your fans informed about your latest news and events.

O Tomášovi Mužíkovi

V roce 2009 jsem začal pomáhat prvním firmám s marketingem na Facebooku. Rukama mi od té doby prošly stovky stránek, které jsem pomáhal budovat. Mezi nimi třeba také stránku Rytmuse, Bena Cristovaa a nebo cestovní kanceláře Exim Tours. V roce 2012 jsem pak spoluzaložil digitální agenturu Studio x51, která se zaměřovala na socialní média.

Pracovali jsme pro nadnárodní společnosti, mezi nimi například Nikon, Czech Airlines, Coca Cola, Starbucks nebo Calvo a o zkušenosti z vedených kampaní jsem se začal dělit prostřednictvím knih a seminářů se živnostníky, majiteli menších firem a neziskovými organizacemi. V roce 2015 jsme s mým týmem začali budovat platformu SocialSprinters, která umožnila podnikatelům vytvářet facebookové aplikace a prostřednictvím nich budovat úspěšnější stránky.

Rozhodl jsem se vzít vše, co jsem se od roku 2009 naučil a vytvořit produkt, který nemá na našem trhu obdoby. Celým procesem vytvoření a budování malé social media agentury vás provedu krok za krokem. Dostanete ode mě veškeré know how, a také nástroje.

Co o mých kurzech říkají učastníci

“Na školení jsme se naučili využívat sociálních sítí pro efektivní komunikaci s občany města Vlašim. Nyní je využíváme hlavně k propagaci kulturních akcí, turisticky atraktivních míst a historii města. Všech cílů, které jsme si před časem dali, jsme díky školení od Tomáše a jeho doporučené strategii dosáhli a nyní domlouváme další spolupráci. Děkujeme a těšíme se na další z dalších setkání.”

Pavel Röschel
Městský úřad Vlašim

“Chtěla bych vám poděkovat za vaše skvělé aplikace a za rady které nám podnikatelům dáváte. Nyní má naše firma obrat kolem 1.000.000 Kč bez DPH měsíčně a až 40% tržeb nám právě přichází z facebooku! Jste tedy k nezaplacení! Děkujeme! ”

Petra Plemlová
Unuo design

Nelituji peněz, které jsem do programu vložila. Vrátily se mi zpět v podobě cenných rad, sdělení a bonusů. Tomáš, přistupuje ke svým klientům velice zodpovědně. Osobně upřednostňuji kvalitu a tu jsem dostala. Děkuji a doporučuji. Jsem velice spokojená. Určitě zůstanu velkým Tomášovým příznivcem.”

Jana Miletínová

“Vývoj marketingu na sociálních sítích sleduji už velmi dlouho. Stránku mám na Facebooku již od samého založení své značky Sophistic by Veronika a už bych si to bez Facebooku představit neuměla. Nacházím zde nové zákazníky, snadno a rychle představuji nové produkty a kolekce svým klientkám a samozřejmě s nimi zde komunikuji. Tomáš mě inspiroval a jeho nápady mi přinesly nové prodeje, které byly realizovány na základě příchozí návštěvnosti z Facebooku, což je skvělé. S každou novou kolekcí a kampaní nyní zvyšuji povědomí o své značce a získávám nové zákazníky.”

Sophistic by Veronika
Módní návrhářka

“Rozhodně doporučujeme, neboť před tréninkem jsme pracovali s FB jako spousta jiných firem bez znalostí, jak vše funguje. Dali jsme do praxe pouze některé z doporučení a viděli jsme ihned odezvu - daleko vyšší zaujetí, diskuze apod.
Dnes se vše otočilo, v tomto roce se do realizace naučených věcí pustíme naplno a hlavně - víme jak. Dostali jsme spoustu úžasných návodů a triků, odkazů na to, kde nakoupit fotky, kde upravit videa apod. Velice tento trénink i jeho autory oceňujeme.”

Jana Pethsová
Centrum aktivit s.r.o

“Moc děkujeme za školení marketingu na Facebooku. Školení bylo velmi příjemné, ale hlavně přínosné. Poskytlo nám ucelený koncept, jak propagovat naši firmu na Facebooku. Svou stránku na Facebooku jsme sice měli, ale téměř vše jsme dělali špatně. Díky tomuto školení víme, jak dělat reklamu na Facebooku efektivně. Ještě jednou tedy děkujeme.”

Sandra Zajarošová
Marketing asistent ve společnosti Sothys

“V roce 2012 jsme otevřeli jeden z největších autosalonů ŠKODA Ve střední Evropě a jako jedni z prvních na světě v novém konceptu Škoda Auto. Tato nová moderní tvář, nové služby a přepracovaná modelová řada zaměřená na design a moderní technologie vytvořila nutnost přinést pravidelné informace našim stávajícím i případným budoucím zákazníkům prostřednictvím sociálních sítí. Z tohoto důvodu jsme zahájili spolupráci s Tomášem a jeho agenturou. Tato spolupráce nám umožnila nejen naplnit původní záměr, ale velmi rychle rozšířila naši fanouškovskou základnu z původních pár set na současných, více jak 4000, což nyní řadí Facebookovou stránku AB Auto Brejla mezi top dealerské stránky Škoda v České republice.

Od začátku byla spolupráce s Tomášem naprosto bezproblémová. Oceňujeme zejména samostatnost a skvělé nápady a rychlost, se kterou reagovali na naše požadavky.

Díky spolupráci jsme přinesli našim fanouškům stovky novinek, soutěží a informací. Došlo k provázání médií jako rádio, tištěná reklama, web či direct mailing se sociálními sítěmi.”

Jiří Šlechta
Vedoucí prodeje v Auto Brejla

Co podnikatelé říkají o platformě SocialSprinters

Nic neriskujete.
Platná garance spokojenosti.

Pokud jste program zakoupili za plnou cenu, je platná garance spoojenosti. Když do 30 dnů zjistíte, že nejste z jakéhokoliv důvodu s obsahem kurzu spokojeni, jednoduše mi napište, abych přerušil vaše členství a vrátil vám vaše peníze zpět.

Jste jen krůček od toho získat přístup ke VŠEMU co potřebujete VĚDĚT a MÍT, abyste vybudovali úspěšnou vlastní malou social media agenturu

Vyberte si možnost, která nejvíce vyhovuje vám:

Doporučená volba 1 PLATBA 16.447 Kč cena bez DPH ušetřete 2.000 Kč!
Flexibilní 3 PLATBY PO 6.149 Kč cena bez DPH