226 kontaktů denně = 8 000 nových kontaktů měsíčně, jak to firma Extra Publishing dokázala?

header clanek

Extra Publishing je vydavatelství, které se věnuje především časopisům různých žánrů – od historických přes vojenské až po populárně-naučné. Před dvěma lety na trh uvedli také Protistresové vymalovánky pro dospělé. Doslova ze dne na den se staly hitem a vydavatelství se rozhodlo, že ke svým 10tým narozeninám nadělí čtenářům speciální edici těchto vymalovánek zdarma.

A výsledky? Během jediného měsíce získala firma 8 000 nových kontaktů do e-mailové databáze.

Když se v Extra Publishing rozhodovali, jakým způsobem předat fanouškům narozeninový dárek v podobě Protistresových vymalovánek zdarma, zaujala je jednoduchá aplikace Social Spriners.

„Na aplikaci jsme narazili na internetu a zaujala nás na první pohled. Původně jsme k tomu účelu chtěli vytvořit nový web, ale nakonec jsme se rozhodli pro tuto aplikaci, která skýtala spoustu výhod. Zejména jednoduchost, rychlost a přehlednost. Velkou výhodou byla také možnost odesílat získané kontakty rovnou do našeho e-mailingového systému a tím jednoduše budovat databázi zákazníků,“ říká Jitka Plšková z marketingového oddělení Extra Publishing. 

Nasazení kampaně navíc zabralo jen malou chviličku. Stačilo nahrát obrázek a soubor ke stažení, upravit texty podle potřeb nakladatelství a publikovat na příslušné Facebookové stránce.

Screen příspěvek.upr

Aplikaci pak nakladatelství podpořilo jednoduchým příspěvkem, který:

Vcelku nenápadná prosba o sdílení má u takového druhu příspěvků velký potenciál. Díky němu si příspěvek nasdílelo téměř 1 000 uživatelů, kteří tak organicky podpořili dosah kampaně i příspěvku samotného. 

Vyzkoušejte aplikace na své stránce

Jak to celé dopadlo?

Extra Publishing si aplikaci velmi chválí. Nejen, že nemusí vytvářet nový web nebo microsite, ale navíc může aplikaci dál používat pro jarní, letní, velikonoční, prázdninové a jakékoliv jiné kampaně.

A co je nejdůležitější, během jediného měsíce získalo nakladatelství téměř 8 000 nových kontaktů, které se rovnou nahrály do e-mailingového systému firmy. 

Screen app

Chcete vyzkoušet aplikace i na své stránce? Staňte se členem klubu Social Sprinters Premium. Budete mít k dispozici všechny aplikace bez omezení, a navíc si je můžete vyzkoušet za jedinou korunu na 14 dní.