700 nových fanoušků a 1000 e-mailů v databázi za 24 hodin

700 - header clanek
Když v bratislavské pobočce Make-up Studio Brand Store spustili soutěž přes aplikaci Social Sprinters, nestačili se divit. Po 24 hodinách získali přes 700 nových fanoušků na Facebooku a více než tisícovku nových e-mailových adres. Jak se jim to podařilo? 

post-makeup

Cíl kampaně: 

Profesionální vizážisté z Make-up Studia v Bratislavě, potřebovali od svých klientek získat e-maily pro adresné oslovování. Pro získání e-mailů si vybrali soutěžní aplikaci Social Sprinters.

soutez-makeup

Řešení: 

Na své Facebookové stránce si studio pomocí několika jednoduchých kroků zprovoznilo aplikaci Formulář. Stačila jim k tomu fotka (resp. soutěžní grafika) a pár kliků v aplikaci. Soutěž, která běžela po celý měsíc, překvapila téměř ihned po spuštění. Do 25 minut totiž díky aplikaci získalo studio 129 nových mailů zákaznic, které soutěž organicky oslovila na Facebooku. Po 24 hodinách už formulář vysbíral 1066 mailů a na stránce přibylo 700 nových fanoušků. To vše bez jediné koruny do propagace. 

„Na koľko som v online marketingu, môžem ešte povedať nováčikom, som vďačná, že existujú aplikácie, ktoré pripravujete, lebo dokážem ukázať, čo na základe správne pripravenej súťaže dokážem firmám ponúknuť,“ komentuje soutěž marketingová konzultantka studia Nina.

Přidejte si jednoduše aplikaci Formulář i na svou stránku na Facebooku

Nezapomeňte: Pokud chcete uspořádat soutěž na Facebooku, neměli byste účast podmínit sdílením příspěvku, protože je to proti pravidlům. Můžete o to ale účastníky požádat.

Výsledky soutěže: 

Chcete podobnou aplikaci rozjet i na své stránce? Stejně jako vizážistům z Make-up Studia vám k tomu stačí fotka a pár minut času. Navíc si můžete všechno vyzkoušet za jedinou korunu.