Fotosoutěž s Foto Morava

fotomorava

Foto Morava je firma zabývající se nejen profesionálním tiskem digitálních fotografií a kalendářů, ale také potiskem celé řady různých dárkových předmětů. Firma si svých fanoušků váží a pečuje o ně. Díky tomu má jejich Facebooková stránka velmi pevnou fanouškovskou základnu, která dokáže ocenit práci, kterou pro ně Foto Morava dělá.

Cíl:

Primárním cílem soutěže bylo zaujmout a pobavit stávající fanoušky stránky, přivést nové a zvýšit objednávky.

Řešení:

Pro firmu zabývající se fotografiemi byla jasnou volbou soutěžní aplikace Fotosoutěž vytvořena na platformě Socialsprinters. Do aplikace soutěžící nahraje svou fotografii (může i více) a poté se k ní snaží nasbírat co nejvíce hlasů a dostat se tak do popředí na výherní pozice. V případě Foto Morava bylo výherních prvních 6 nejúspěšnějších fotografií, které byly odměněny poukazy na služby v různých cenových hodnotách.

statistic

Soutěž probíhala jen 22 dnů a i za tak krátkou dobu zaznamenala obrovský úspěch. Díky soutěžní aplikaci se vnímání firmy zákazníky pozvedlo na vyšší úroveň. Také byl zaznamenán daleko vyšší počet soutěžících oproti dříve používané fotosoutěži bez využití aplikace. Celkový počet objednávek oproti běžnému období zaznamenal nárust. Výherci vždy udělali objednávku vyšší, než byla hodnota jejich vyhraného poukazu, tudíž došlo k dalším placeným objednávkám.

 lišta

 

Vyhodnocení:

Příklad příspěvku upozorňujícího na soutěž
post fb

Bleskový nárůst statistiky stránky při spuštění soutěže
nárust

bohdan page„Naše firma se zabývá především fotografií a jejím zpracováním. Fotografická soutěž je pro nás vcelku přirozenou zábavou pro naše zákazníky. Možnost využít pro fotosoutěž aplikaci, nás posunula  na vyšší úroveň. V naší poslední soutěži se počet soutěžících, díky Vaší aplikaci výrazně zvýšila. Drobným nedostatkem této aplikace je, že je založena pouze na počtech like a tudíž nevyhrávají většinou ty nejlepší fotky. Proto jsme ještě dodatečně vytvořili porotu, která vybrala fotky nezávisle na množství like a tyto jsme ocenili zvlášť.“

Bohdan Wojkowský/Foto Morava

Zaujala vás aplikace fotosoutěž?
Můžete ji mít také! A to během chvilky díky SocialSprinters . Vytvořte si svou stylovou fotosoutěž podle svých představ! Klikněte pro více informací a začněte tvořit.