Dobrá zpráva pro všechny e-shopaře. Aplikace SocialSprinters už můžete zobrazit i na svém e-shopu, pokud ho máte na platformě Shoptet. Budete si muset malinko pohrát s kódem, ale zvládne to každý. Kodéra potřebovat nebudete, stačit vám bude náš jednoduchý návod.

Co je Shoptet?

Shoptet s.r.o. je společnost, která nabízí do pronájmu hotové technické řešení e-shopů s jednoduchou a intuitivní administrací. Nabízí širokou škálu funkcí a to bez potřeby cokoliv instalovat či konfigurovat. K e-shopům je propracovaný manuál včetně obrázkových průvodců.

Proč vložit aplikaci také na e-shop? E-commerce je vysoce konkurenční prostředí, a to téměř v jakémkoliv oboru. Přidaná hodnota, kterou aplikace SocialSprinters nabízí vám pomůže zaujmout návštěvníky e-shopu, budovat si s nimi vztah a vyčlenit se z řady konkurence.

 • propojení je jednoduché,
 • pomůže vám využít publikum na vašich stránkách,
 • nabídnete návštěvníkům webu zajímavý obsah,
 • návštěvníky z webu neodvádíte,
 • oslovíte i ty, kdo sociální sítě nevyužívají,
 • rozšíříte potenciál aplikací a vytěžíte z nich víc.

Jak začít

Vložení aplikace na váš vlastní e-shop je vlastně jednoduché. Musíte si jen promyslet, kam aplikaci umístíte a pečlivě zkontrolovat, jestli jste stránku nějak nenarušili, protože vstupujete do kódu.

 1. Budete potřebovat kód aplikace. Najdete ji ve svém profilu na SocialSprinters přímo u konkrétní aplikace. Jedná se o tlačítko Umístit aplikaci. Symboly u tohoto textu napovídají, že se jedná o kód.  
 2. Zvolte možnost Vložit na existující web a poté Kód vložím ručně. 
 3. Objeví se vám tabulka, která vám umožní kód zkopírovat. Udělejte to. 
 4. Otevřete si administraci svého e-shopu na Shoptetu.
 5. Přes Vzhled a obsah –> Editor –> HTML Kód otevřete záložku, kam budete kód vkládat. 
 6. Zvolte, kam HTML kód vložíte. Do záhlaví, zápatí nebo děkovací stránky? Pokud váháte, děkovací stránkou určitě nic nezkazíte.
 7. Vložte kód zkopírovaný z aplikace a uložte.

Proč to chtít

S přípravou aplikace jste si dali spoustu práce. Nejlépe samozřejmě funguje na Facebooku, ale většina podnikatelů dělá jednu velikou chybu. Tou je očekávání, že vaši zákazníci jsou vaši fanoušci a že znají vaše produkty, webové stránky, sociální sítě a že vás sledují. Opak je většinou pravdou. Pozornost internetového publika je velice rozstříštěná, a proto je nutné pracovat s publikem napříč různými nástroji. Díky vložení aplikace na web můžete podpořit využití aplikace na Facebooku a zaujmout publikum, které si váš e-shop prohlíží nebo nákup teprve zvažuje.

SocialSprinters Has Helped Generate 1,688,219 Leads and Counting!

How many will it help you get?

Get Your 14-Day Trial Now!