Cenový plán, který Vám prostě sedne Všechny aplikace můžete získat výhodně jako člen naší komunity

8 důvodů proč se stát členem SocialSprinters komunity

  • Vytvoříte na Facebooku originální aplikace, které zaujmou vaše fanoušky
  • Získáte kvalitní data o vašich cílových zákaznících (na místo investic do drahých průzkumů)
  • Zvyšíte počet fanoušků na vaší Facebookové stránce
  • Zvyšíte oblíbenost vaší značky
  • Získáte nové odběratele pro váš newsletter
  • Budete mít přehled o statistikách v reálném čase
  • Ukážete vaše produkty přímo na Facebooku a zvyšíte prodeje
  • Přeměníte fanoušky na vaše zákazníky

Spustit 14denní zkušební verzi za 1 Kč

Co o SocialSprinters říkají členové

Chtěla bych vám poděkovat za vaše skvělé aplikace a za rady které nám podnikatelům dáváte. Nyní má naše firma obrat kolem 1.000.000 Kč bez DPH měsíčně a až 40% tržeb nám právě přichází z facebooku! Jste tedy k nezaplacení! Děkujeme!

Petra Plemlová Unuo design

Aplikace od SocialSprinters hodnotím velice kladně. Hodně zajímavý je poměr cena/výkon a také rychlost nasazení celé aplikace. Z naší strany byla potřeba pouze kreativita a základní nastavení + nasazení na stránky. Při interním vývoji by aplikace zabrala mnohem více času a troufám si tvrdit, že by byla i o poznání nákladnější. Administrace je intuitivní a bežný uživatel nemá problém s nastavením a spuštěním aplikace v řádu pár desítek minut.

Tomáš Haškovec SpokojenyPes.cz

Díky soutěži mi přibyli noví fanoušci. Několik z nich mi ji velmi chválilo a k soutěži byly samé kladné komentáře. Podle statistik každý fanoušek zkoušel přibližně 10x tipnout výherní kód. Zaznamenala jsem také cca 13% navýšení nárůstu návštěv e-shopu. Za mne je tato soutěžní aplikace pro lidi příjemnou a nenucenou reklamou a produkty se jim lehce dostanou do povědomí.

Leona Průchová Design Empathy

Byli jsme příjemně překvapeni, že s ohledem na to, že jsme Facebook před spuštěním soutěže prakticky vůbec nepoužívali, akce měla obrovský úspěch a smysl. Nejen že splnila všechny cíle, které jsme si nastavili, ale také víme, že to byla výborná investice i do budoucna. Rozhodně budeme soutěže využívat i nadále.

Jakub Kořenek grilovacicihly.cz

Naše firma se zabývá především fotografií a jejím zpracováním. Fotografická soutěž je pro nás vcelku přirozenou zábavou pro naše zákazníky. Možnost využít pro fotosoutěž aplikaci, nás posunula  na vyšší úroveň. V naší poslední soutěži se počet soutěžících, díky Vaší aplikaci výrazně zvýšila. Drobným nedostatkem této aplikace je, že je založena pouze na počtech like a tudíž nevyhrávají většinou ty nejlepší fotky. Proto jsme ještě dodatečně vytvořili porotu, která vybrala fotky nezávisle na množství like a tyto jsme ocenili zvlášť.

Bohdan Wojkowský Foto Morava

„V roce 2015 jsme změnili přístup k marketingu. Přestali jsme se spoléhat jen na zákazníky z vyhledávačů nebo osobních kontaktů a pustili se do online aktivit. A začaly se dít věci. Do konce srpna 2016 vzrostl obrat naší firmy o více než 300%! Významným způsobem k tomu pomohl i online kurz Tomáše Mužíka a také aplikace SocialSprinters,“ říká jednatel firmy Pavel Stein.

Pavel Stein KrmímKvalitně.cz