doclanku

 

SpokojenýPes.cz je jeden z největších českých e-shopů zaměřující se na chovatelské potřeby pro všechny chovatele (psi, kočky, malá zvířata, koně, akvaristika). Rozhodli se své zákazníky odměnit za jejich loajalitu.

Cíl kampaně:

Primárním cílem soutěže bylo poskytnout fanouškům odměnu za jejich věrnost v uplynulém roce a zároveň jim zpestřit předvánoční období = budování značky a zvýšení loajality stávajících klientů. Sekundárním cílem bylo přivést na stránku nové fanoušky.

Řešení:

Byla zvolena aplikace Fotosoutěž na platformě SocialSprinters. Volba této aplikace se odvíjela od chování fanoušků na stránce – často fotí své mazlíčky a rádi je ukazují. Proto byl předpoklad velkého počtu soutěžících. Ten se nadmíru vyplnil.

prinscreen soutěže

Připravte originální vzhled vlastní fotosoutěže ještě dnes

stats ssp print

“Očekávání bylo cca 1000 nových fanoušků za 14 dní provozu aplikace. Ve skutečnosti to bylo dokonce 2000+.” – Tomáš Haškovec/marketingový manažer – Spokojenypes.cz

 Během soutěže e-shop Spokojenypes.cz získal na své Facebookové stránce velké množství nových fanoušků a také vysledoval zhruba 15% nárust objednávek přímo z Facebooku. Zároveň probíhal retargeting (znovuoslovení) na uživatele soutěžní aplikace – soutěžící nebo hlasující. Po skončení fotosoutěže byla ihned využita nově získaná e-mailová databáze k další kampani.

stats lišta

Vyhodnocení:

  • Délka soutěže: 18 dnů
  • Počet fotografií v soutěži: 1659
  • Počet hlasů: 24773
  • Počet získaných e-mailů: 18.620
  • Vzrůst počtu “To se mi líbí“ na stránce oproti minulému měsíci: o 2832 % vyšší
  • Počet přístupů na stránku oproti minulému měsíci: o 300% vyšší

 

Uspořádejte na své stránce profesionální fotosoutěž ještě dnes

 

Příklady propagačních příspěvků soutěže

posty

Ukázka toho, jak SpokojenyPes.cz po soutěži využívá získanou e-mailovou databázi (celkem 18.620) k cílené reklamě přímo na účastníky a hlasující v soutěži a vytváří tak druhou vlnu kampaně.

druhá fáze cílení

Chcete se o této kampani dozvědět více? Přehrajte si záznam přednášky Tomáše Haškovce

Spusťte profesionální fotosoutěž na své Facebookové stránce ještě dnes

 

big foto k referenciAplikace od Social Sprinters hodnotím velice kladně. Hodně zajímavý je poměr cena/výkon a také rychlost nasazení celé aplikace. Z naší strany byla potřeba pouze kreativita a základní nastavení + nasazení na stránky. Při interním vývoji by aplikace zabrala mnohem více času a troufám si tvrdit, že by byla i o poznání nákladnější. Administrace je intuitivní a běžný uživatel nemá problém s nastavením a spuštěním aplikace v řádu pár desítek minut. “

– Tomáš Haškovec/marketingový manažer – Spokojenypes.cz

 

Chcete vytvořit úspěšnou fotosoutěž jako SpokojenyPes.cz? Přidejte se na SocialSprinters. Na prvních 14 dní získáte přístup k fotosoutěži a dalším aplikacím jen za 1 Kč.

SocialSprinters Users Have Generated 1,688,219 Leads And Counting!

Lead Generation Is Hard. See Why So Many Choose SocialSprinters

Get 14 Days Trial Now!