Jak netradičně využít Fotosoutěž a získat 29.000 e-mailových adres?

header clanek

Psí hvězda.cz je e-shop s chovatelskými potřebami, ale je to také vyjímečný projekt, který se zaměřuje na pomoc útulkům, organizacím i konkrétním případům, kdy zvířata potřebují akutní pomoc. Psí hvězda provozuje internetový obchod s širokou nabídkou chovatelských potřeb, krmiv a řadou dalších produktů. Z každého prodaného produktu putuje část získaných prostředků na projekt zaměřený na pomoc tam, kde je potřeba.

 

Jaké byly cíle kampaně:

Primární cílem soutěže bylo poskytnout fanouškům možnost být součástí Psí hvězdy a potěšit je nejen odměnou v podobě věcného dárku, ale především vyhrát umístění soutěžní fotografie v chystaném kalendáři pro rok 2017.
Dalším cílem bylo získat nové fanoušky na Facebookovou stránku a rozšířit e-mailovou databázi.

Zvolené řešení:

Byla zvolena aplikace Fotosoutěž na platformě SocialSprinters (k přípravě kampaně využila Psíhvězda asistence SocialSprinters Konzultanta). Ta se samozřejmě na hledání fotografií pro umístění do nového kalendáře přímo nabízela. Zároveň fanoušci Psí hvězdy jsou především majitelé domácích mazlíčků o kterých se všeobecně ví, že své miláčky rádi fotí.

psihvezda

Uspořádejte na své stránce profesionální fotosoutěž ještě dnes

S investicí do Facebookové reklamy 6.000Kč se soutěže zúčastnilo 2.100 soutěžících a celkově Psí hvězda získala do své databáze více než 29 tisíc e-mailových adres. To vše v horizontu 21 dní, kdy soutěž probíhala.

„Poměr ceny a výkonu aplikace hodnotíme za takto krátkou dobu jako velmi zajímavý. Celkový dojem z aplikace Fotosoutěž je velmi dobrý, již teď přemýšlíme nad tématem další soutěže.“

lišta statistik Psi hvězda

 

Výsledky fotosoutěže:

Připravte originální vzhled vlastní fotosoutěže ještě dnes

psihvezda2

 

 

Chcete vytvořit úspěšnou fotosoutěž jako Psihvezda.cz? Přidejte se na SocialSprinters. Na prvních 14 dní získáte přístup k fotosoutěži a dalším aplikacím jen za 1 Kč.