krmim-clanek

KRMÍM KVALITNĚ s.r.o. jsou specialisté na výživu psů a koček. Kvalitní granule vám nejen dodají, ale také pomohou vybrat. A kdyby náhodou vašemu miláčkovi nechutnalo, tak i načaté balení vezmou bez řečí zpět a vymění vám jej za jiné. ,,Našim cílem jsou spokojení zákazníci, kterým záleží na zdraví jejich čtyřnohých přátel,” říká majitel e-shopu Pavel Stein. V srpnu oslovili na Facebooku tisíce takových lidí a jejich obrat v e-shopu rázem vzrostl o 30%.

Přečtěte si, jak se to podařilo a kolik je to stálo.

 

Cíl letní kampaně: 

Zvýšit prodej krmiva v letních měsících, kdy je většina lidí na dovolené a nákup řeší až na poslední chvíli. A také zvýšit povědomí o vlastní značce hypoalergenních granulí Best Breeder, kterou si firma KRMÍM KVALITNĚ nechává vyrábět ve Velké Británii.

Řešení:

Firma KRMÍM KVALITNĚ uspořádala fotosoutěž s názvem Letní žranice. Ocenila v ní 10 soutěžících z první stovky fotografií s nejvíce hlasy. Lidé si v rámci své výhry mohli vybrat 12 kilové balení krmiva Best Breeder Grain Free pro svého psa nebo kočku.

krmime

 

Platforma pro fotosoutěž:

Firma zvolila aplikaci SocialSprinters, kterou už úspěšně otestovala v roce 2015 před Vánoci. Aplikace je totiž navržena tak, aby se díky ní soutěže na Facebooku lavinově šířili. K dalšímu sdílení nejsou vyzýváni jen soutěžící, ale automaticky také všichni hlasující.
V soutěži o krmivo Best Breeder Grain Free na rok zdarma se tak loni sešlo 2013 soutěžních fotografií a firma postupně nasbírala  21 199 nových emailových adres pro další e-mailingovou komunikaci.

Výsledky letní fotosoutěže:

  • Termín konání soutěže: od 1. do 31. 8. 2016
  • Počet fotografií v soutěži: 1467 fotografií
  • Počet získaných emailových adres: 19 385
  • Počet nových fanoušků: 1218
  • Zvýšení obratu oproti předchozímu měsící: o 30%
krmim

Příklady propagačních příspěvků soutěže:

V průběhu soutěže firma sponzorovala řadu příspěvků pro různé cílové skupiny. Celková investice do propagace však byla pouze 14 245 Kč.

ca

Přidejte aplikace na svou facebookovou stránku

Navíc po ukončení soutěže firma začala pracovat s remarketingem na nově získanou databázi kontaktů a tím se jí podařilo získat další nové zákazníky.

stein
“V roce 2015 jsme změnili přístup k marketingu. Přestali jsme se spoléhat jen na zákazníky z vyhledávačů nebo osobních kontaktů a pustili se do online aktivit. A začaly se dít věci. Do konce srpna 2016 vzrostl obrat naší firmy o více než 300%! Významným způsobem k tomu pomohl i online kurz Tomáše Mužíka a také aplikace SocialSprinters,” říká jednatel firmy Pavel Stein.

Vyzkoušejte si fotosoutěž na své facebookové stránce. Na prvních 14 dní ji nyní můžete získat spolu s dalšími aplikacemi a výhodami jen za 1 Kč.

SocialSprinters Has Helped Generate 1,688,219 Leads and Counting!

How many will it help you get?

Get Your 14-Day Trial Now!